Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna1 » Diamond

Diamond

Diamond

Firma Diamond istnieje na polskim rynku od 1989 roku w obecnej formie prawnej w formie Spółki prawa handlowego od 3 stycznia 2000 roku. Od samego początku zatrudnia wykwalifikowany personel, co doprowadziło do zadowolenia całej rzeszy klientów. Personel w poszczególnych wydziałach posiada odpowiednie i wysokie kwalifikacje, tak, aby w szybki sposób mógł pomóc naszym klientom. Cały czas staramy się, by ta współpraca była na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie

Personel Biura Obsługi Klienta, który jest sercem naszego przedsiębiorstwa dokłada należytej staranności, aby obsługa klienta odbywała się zawsze na najwyższym poziomie, przedstawiciele handlowi naszej firmy są zawsze do Państwa dyspozycji, a personel serwisu technicznego jest zawsze gotowy służyć Państwu swoją pomocą. Specjaliści i personel działu technicznego pracuje wytrwale nad nowymi produktami i rozwiązaniami, tak, aby satysfakcja klientów finalnych była zagwarantowana a jakość produktów była zawsze najlepsza.

Należy pamiętać o tych sektorach przedsiębiorstwa, które odpowiadają za sprawy finansów i kadr, to one cały czas czuwają, nad obiegiem dokumentacji i rozliczeń z klientami by były prawidłowo wykonywane, a dobór kadr był zawsze profesjonalny.

Wydział importu i logistyki czuwa nad terminowością dostaw i jakością gotowych produktów tak by trafił w Państwa ręce szybko i starannie zabezpieczony.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Kontakt
  • E-mail:sklep@instalacyjny.info
  • Telefon32 242 25 74
    881-553-000 - Wysyłki
  • Godziny działania sklepu7-17 poniedziałek-piątek
    8-13 sobota
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl