Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna1 » Regulamin

Regulamin

Zamówienie
Po dokonaniu zamówienia, na Państwa e-mail zostanie przysłane automatyczne potwierdzenie jego przyjęcia. Zamówienia realizowane są w dni robocze. Warto o tym pamiętać składając zamówienie z formą płatności "przelew bankowy", gdzie realizacja zamówienia zostaje uruchomiona w momencie zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie. Podczas przygotowywania i pakowania przesyłki każdemu z naszych klientów wysyłamy email potwierdzający zrealizowanie zamówienia oraz zawierający numer przesyłki. Każdy produkt ma określony czas dostarczenia - zwykle jest to 2-3 dni. Posiadamy większość oferowanych produktów na stanie, mimo to jednak może zaistnieć sytuacja, że dany produkt nie jest dostępny. W takim przypadku skontaktujemy się z Państwem drogą mailową, bądź telefonicznie aby poinformować o przewidywanym czasie realizacji zamówienia.

Koszty dostawy
Przy większych zamówieniach jest ustalany indywidualnie ,przy typowych zamówieniach automatycznie po wybraniu formy wysyłki.

Sposoby płatności
Za pobraniem - najpopularniejszy sposób płatności, pieniądze zapłacą Państwo przy odbiorze przesyłki. W przypadku przesyłek dostarczanych przez kuriera - płacą Państwo kurierowi.

Przelew bankowy - po złożeniu zamówienia i otrzymaniu automatycznego potwierdzenia jego dokonania, należy poczekać na kolejnego e-maila, w którym wyślemy Państwu numer konta bankowego oraz tytuł płatności. Wiadomości te wysyłamy w dni robocze w godzinach 9-17 (fakt ten jest istotny przy składaniu zamówienia w sobotę lub w niedzielę - wiadomość dotyczącą przelewu otrzymają Państwo dopiero w poniedziałek). Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie realizujemy zamówienie, o czym poinformujemy również e-mailem.

Reklamacje
Pomimo bardzo małej ilości reklamacji, dobrze jest wiedzieć, że w naszym internetowym sklepie mają Państwo taką samą gwarancję, jak w sklepie tradycyjnym. W naszym interesie jest jak najszybsze rozpatrzenie reklamacji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że proces reklamacyjny będzie trwał dłużej niż to konieczne. Każda reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni.

Ceny, Promocje
Wszystkie ceny zawierają podatek VAT (23%). Do przesyłki dołączamy fakturę lub paragon. Po dokonaniu zamówienia obowiązującą ceną produktu jest cena, za którą produkt został zamówiony, bez względu na późniejsze zmiany.

Anulowanie zamówienia
Zamówienie można anulować e-mailem albo telefonicznie tylko w przypadku jeśli towar nie został jeszcze wysłany. Wystarczy podać numer zamówienia i swoje dane kontaktowe

Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep instalacyjny.info oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., danych osobowych Klienta w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie instalacyjny.info (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).
Przejdź do strony głównej
Kontakt
  • E-mail:sklep@instalacyjny.info
  • Telefon32 242 25 74
    881-553-000 - Wysyłki
  • Godziny działania sklepu7-17 poniedziałek-piątek
    8-13 sobota
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl